Palveluntarjoajat ja yhteistyökumppanit

Iisalmen kaupunki / Tilapalvelu

isännöitsijä Pirjo Kaisanlahti
Puh. 040 630 1507
pirjo.kaisanlahti@iisalmi.fi


Iisalmen Teollisuuskylä Oy

toimitusjohtaja Terho Savolainen
Puh. 040 630 5328
terho.savolainen@iisalmi.fi


Kiuruveden kaupunki

yritysneuvoja Tuula Parkkonen-Suhonen
Puh. 040 630 3748
tuula.parkkonen-suhonen@kiuruvesi.fi


Kiuruveden Yrityskiinteistöt Oy

Omni Yrityspalvelut Oy, Pirjo Manninen
Puh. 050 539 8991
pirjo.manninen@omni.fi


Lapinlahti / Viitostien Ykköstilat Oy

kunnanjohtaja Janne Airaksinen
Puh. 040 488 3011
janne.airaksinen@lapinlahti.fi


Sonkajärven kunta

kunnanjohtaja Simo Mäkinen
Puh. 0400 571 091
simo.makinen@sonkajarvi.fi

Ei vapaita kohteita tällä hetkellä.

Vieremän kunta

Yritysyhdyshenkilö kunnanjohtaja Mika Suomalainen
puh. 040 747 0910
mika.suomalainen@vierema.fi


toimistosihteeri Anna Koukkari
Puh. 040 037 0093
anna.koukkari@vierema.fi

Ei vapaita kohteita tällä hetkellä.

Kiinteistönvälitys Heikkinen Oy

Puh. 044 779 2779
pekka.heikkinen@aninkainen.fi


Kiinteistönvälitys Kortelainen Oy

Puh. (017) 821 8000
LKV@kortelainen.fi


Trevian Asset Management Oy

Joonas Hallman
p. 040 0533 586
joonas.hallman@trevian.fi

Ei vapaita kohteita tällä hetkellä.

OP Kinteistökeskus, Iisalmi

Puh. 010 258 8580
pohjois-savon.opkk.iisalmi@op.fi

Ei vapaita kohteita tällä hetkellä.

Säästöpankki Optia

Tuomo Kilponen
Puh. 029 041 2537
tuomo.kilponen@saastopankki.fi

Ei vapaita kohteita tällä hetkellä.

Openmarket Kiinteistövälitys

Puh: 040 934 6073
marjut.tienpaa@openmarket.fi

Ei vapaita kohteita tällä hetkellä.

Iisalmen Liikekeskus Oy

Jouko Kuosmanen
Puh. 044 5860 049
jouko.kuosmanen@keisarit.fi


 

Vapaat toimitilat Iisalmen seudulla


Palvelun toteutus: Hakosalo Software Oy | Lisätietoa evästekäytännöstä